(Nieuwe pagina aangemaakt met '==Technische Staf== ===Jeugdopleiding=== Oud-Ajacieden met een functie in de Jeugdopleiding: {| border="1" cellpadding="5" cellspacing="0" style="border-collapse:coll...') |
|||
Regel 10: | Regel 10: | ||
| - ||[[John van den Brom]]||[[Hoofd Jeugdopleiding]] |
| - ||[[John van den Brom]]||[[Hoofd Jeugdopleiding]] |
||
|- |
|- |
||
− | |Jong Ajax||[[Aron Winter]]||Trainer/coach |
+ | |rowspan="2"|[[Jong Ajax]]||[[Aron Winter]]||Trainer/coach |
+ | |- |
||
+ | |[[Dick Schoenaker]] ||Teammanager |
||
|- |
|- |
||
|Ajax A1||[[Sonny Silooy]]<BR>Dick de Groot||Trainer/coach |
|Ajax A1||[[Sonny Silooy]]<BR>Dick de Groot||Trainer/coach |
Versie van 6 feb 2011 21:10
Technische Staf
Jeugdopleiding
Oud-Ajacieden met een functie in de Jeugdopleiding:
Team | Naam | Functie |
---|---|---|
- | John van den Brom | Hoofd Jeugdopleiding |
Jong Ajax | Aron Winter | Trainer/coach |
Dick Schoenaker | Teammanager | |
Ajax A1 | Sonny Silooy Dick de Groot |
Trainer/coach |
Ajax A2 | Alfons Groenendijk | Trainer/coach |
Ajax B1 | Bryan Roy | Trainer/coach |
Ajax C2 | Arnold Mühren | Trainer/coach |
Ajax D1 | Frank de Boer | Trainer/coach |
Ajax D3 | Wilco van Buuren | Trainer/coach |
Ajax E1 | Michel Kreek | Trainer/coach |
- | Simon Tahamata | Individuele Trainer |